chancres مسابقه قزاقستان وزنه بردار ترکمنستان

chancres: مسابقه قزاقستان وزنه بردار ترکمنستان وزنه برداری وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا جابر بهروزی

گت بلاگز مازندران برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ‌های مازندران

جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ‌های مازندران همزمان با روز خبرنگار برگزار می ‌شود.

برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ‌های مازندران

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و منزل مطبوعات مازندران جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی مجازی را در مازندران برگزار می کند.

وی افزود: از روزنامه نگاران اعم از نویسندگان و خبرنگاران، عکاسان مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی مجازی دعوت می شود تا آثار خود را که از 15خرداد 95 تا 15خرداد 96 به رشته تحریر درآوردند بر اساس محورها و بخش های اعلام شده است به (pressfestival.ir) ارسال کنند.

برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ‌های مازندران

جاودانی گفت: تبیین کارکرد رسانه ها با محور نگاه منصفانه، نقد مشفقانه، سبک زندگی ایرانی- اسلامی با محوریت ترویج فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و شهادت، امر به معروف و نهی از منکر، حجاب و عفاف، مسجد و نماز، چالش های اجتماعی، طلاق، حاشیه نشینی، اعتیاد، فساد اداری، بیکاری، فقر نیز از محورهای این جشنواره است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: گزارش خبری، مقاله، سرمقاله و یادداشت، تیتر، خبر، مصاحبه، عکس، طنز اجتماعی، طراحی و صفحه آرایی و کاریکاتور بخش های مهم جشنواره هستند.

جاودانی گفت: شعار سال، رسانه و انتخابات نیز از بخش های خاص جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری است.

وی گفت: روزنامه نگاران شاغل و آزاد استان که در مطبوعات غیر سراسری (منطقه ای، استانی یا محلی)، نمایندگی نشریات سراسری یا خبرگزاری ها و همچنین پایگاه های خبری استان فعالیت می کنند می توانند در جشنواره شرکت کنند.

جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ‌های مازندران همزمان با روز خبرنگار برگزار می ‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: آثاری در جشنواره شرکت داده می شود که در فاصله زمانی 15خرداد95 تا 15خرداد 96 در یکی از سرپرستی های نشریات سراسری، نشریات استانی، خبرگزاری ها و پایگاه خبری استان انتشار یافته باشد.

جاودانی گفت: هر متقاضی تنها می تواند در دو بخش و در هر بخش سه اثر را ارائه دهد، در صورت ارسال آثار بیشتر، دبیرخانه جشنواره آثار دریافتی را به صورت تصادفی گزینش و بقیه را از بین بردن خواهد کرد.

وی افزود: آثاری پذیرفته می شود که اصل صفحه منتشره رسانه و نام صاحب اثر در آن قید شده است باشد در صورت عدم درج نام اثر باید به وسیله مهر رسانه و امضا شخص مدیر مسئول باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: آثاری پذیرفته می شود که در محورهای قید شده است ارائه شود وهیئت داوران در هریک از مباحث سه اثر را به عنوان اثر برگزیده درمراسم اختتامیه معرفی می کنند.

جاودانی افزود: مطبوعات لغو مجوز شده، فاقد مجوز و همچنین بولتن های داخلی ادارات، امکان شرکت در جشنواره را ندارند.

وی وقت ارسال آثار را 18 خرداد امسال اعلام کرد و افزود: آیین اختتامیه 17 مرداد امسال خواهد بود.

برگزاری جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ‌های مازندران

انتهای خبر/ م

واژه های کلیدی: فرهنگ | اسلامی | مطبوعات | جشنواره | مطبوعات | مازندران | فرهنگ و ارشاد | ارشاد اسلامی مازندران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog