chancres مسابقه قزاقستان وزنه بردار ترکمنستان

chancres: مسابقه قزاقستان وزنه بردار ترکمنستان وزنه برداری وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا جابر بهروزی

گت بلاگز سمنان شرکت دانش آموزان استان در جشنواره جابرابن حیان

16هزارو۹۰۰ دانش آموز مقطع ابتدایی استان سمنان در هفتمین جشنواره علمی جابر بن حیان، شرکت کردند.

شرکت دانش آموزان استان در جشنواره جابرابن حیان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، غفار محمدی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان در مراسم هفتمین جشنواره علمی جابر بن حیان با اعلام این خبر گفت: در این جشنواره هشت هزارو600 تحقیق وپروژه علمی با کمک یک هزارو200 نفراز معلمان و اولیا به وسیله دانش آموزان اجرا شده است است.

وی از راهیابی 172اثر به مرحله استانی، بعد از بررسی و داوری آثارخبردادوگفت: بیارجمند با 98 درصد،گرمسار با 48درصد وشاهرود با 32 درصد به ترتیب رتبه های اول تا سوم را از لحاظ تعدادشرکت کنندگان به خود تخصیص داده شده است دادند.

شرکت دانش آموزان استان در جشنواره جابرابن حیان

محمدی تصریح کرد: در سال گذشته 299 مدرسه استان سمنان که بیش از 72 درصد مدارس را مشمول بر می شود در جشنواره جابرابن حیان شرکت کردند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان،با بیان این مطلب که جهت رسیدن به قله های علمی باید تولید علم از دوره ابتدایی بسترسازی شود اضافه کرد:جشنواره جابرابن حیان ظرفیت بسیار خوبی در این راستا است.

16هزارو۹۰۰ دانش آموز مقطع ابتدایی استان سمنان در هفتمین جشنواره علمی جابر بن حیان، شرکت کردند.

به گفته وی، این جشنواره در بخش های علم و فناوری، تحقیق و پژوهش، خلاقیت، منابع طبیعی، محیط زیست و همکاری اجتماعی برگزار شد.

محمدی بیان کرد: تقويت مهارتهای دانش آموزان دوره ابتدايی، تقويت مهارت های زندگي، شناسايی استعداد های دانش آموزان و كمك به شكوفا كردن آن استعداد ها و فراهم کردن موقعيت مناسب براي ارزيابي فعاليتهاي دانش آموزان از اهداف برگزاری جشنواره علمی جابربن حيان است.

انتهای خبر / ر

شرکت دانش آموزان استان در جشنواره جابرابن حیان

واژه های کلیدی: آموزش | استانی | جشنواره | استعداد | جشنواره | استان سمنان | جشنواره علمی جابر بن حیان | غفار محمدی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog